W Kauflandzie możesz za darmo otrzymać produkty i oszczędzać – nadal można wygrać 3 samochody Fiat 500 Hybrid

Trzeci etap konkursu "Gratisobranie i Oszczędzanie w Kauflandzie" zakończył się w środę, 25 października, a kolejnego zwycięzcę nagrody głównej ogłoszą już w najbliższy wtorek, 31 października. Oprócz Fiata 500 Hybrid, w każdym z sześciu tygodni konkursowych można wygrać również vouchery na zakupy w sieci Kaufland o różnych wartościach. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zakupy w okresie od 5 października do 15 listopada, zachować paragon, zarejestrować się na stronie www.kaufland.pl/gratisobranie oraz odpowiedzieć na kreatywne pytanie konkursowe. Nagrodę główną odbiorą sześciu laureatów w wrocławskim salonie Fiata już 30 listopada.

Zobacz nowe promocje: https://ding.pl/biedronka,79

Konkurs organizowany przez nas w ramach jesiennej kampanii "Gratisobranie i Oszczędzanie w Kauflandzie" cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Stworzyliśmy łatwe i dostępne warunki, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w zabawie. W Kauflandzie staramy się zapewnić klientom wiele możliwości oszczędzania, a także szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił w konkursie i korzystania z promocji przygotowanych w ramach kampanii dla naszych klientów - mówi Agnieszka Głowacka, dyrektor Działu Kampanii Marketingowych w Kaufland Polska.

Karta lojalnościowa Kaufland Card oferuje jeszcze większe korzyści

Użytkownicy Karty Kaufland mogą wziąć udział w wyzwaniu kuponowym. Aby otrzymać dodatkowe zniżki, należy zrobić zakupy za minimalną łączną kwotę 150 zł, 300 zł, 600 zł lub 900 zł (podczas jednej lub wielu transakcji) i zeskanować kartę lojalnościową. Paski postępu na kuponach określają progi, po których przekroczeniu klienci otrzymują darmowy ekstrakupon, na przykład 1+1 GRATIS, a nawet -10% na całe zakupy.

Można monitorować postępy w wyzwaniu za pomocą kuponów dostępnych w aplikacji Kaufland, po zalogowaniu się na swoje konto na stronie www.kaufland.pl oraz na terminalu w sklepie. Kupon otrzymany można wykorzystać podczas zakupów do 15.11.2023 r. Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na stronie www.kaufland.pl/kaufland-card.

 

Autor

Cardio life

Zespół dietetyków oraz trenerów personalnych.